Biz Kimiz ?

Promise; 2008 yılında Batur Koçer tarafından şirketlerin etkinlik yönetimi ihtiyaçlarını karşılamak üzere İstanbul'da kurulmuştur. 2011 yılında Turizm sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş olan Ali Uysal, 2012 yılında da Funda Uysal’ın katılımıyla yepyeni bir kimlik ve vizyonla, pazarın beklentilerine kişiselleştirilmiş çözümlerle cevap vermektedir. Promise Şubat 2012 itibariyle Tursab A grubu seyahat acentesi olmuştur.

Batur Koçer - <i>Kurucu Ortak</i>
  • Batur Koçer - Kurucu Ortak
1974 doğumlu olan Koçer, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. İstanbul Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği sertifikasına sahip olan Koçer, 22 yıldır Turizm sektöründe yurtiçi etkinlik yönetimi alanında uzmanlaşmıştır.
Ali Uysal - <i>Yönetici Ortak</i>
  • Ali Uysal - Yönetici Ortak
1973 doğumlu olan Ali Uysal, Marmara Üniversitesi Turizm ve Otel işletmeciliği mezunudur. 23 yıldır turizm sektöründe görev yapan Uysal, yurtiçi, yurtdışı seyahat ve etkinlik yönetimi alanında uzmanlaşmıştır. Ayrıca Turizm sektöründe kurumsal satış ve pazarlama alanlarında yöneticilik görevleri de yapan Uysal, geniş yurtdışı destinasyon bilgisine sahiptir.
Funda Uysal - <i>Yurt Dışı Seyahatler Genel Müdür Yardımcısı</i>
  • Funda Uysal - Yurt Dışı Seyahatler Genel Müdür Yardımcısı
1970 dogumlu olan Funda Uysal Ingiltere Hamsted College'de egitim gordu. 27 yildir turizm sektorunde gorev yapan Uysal yurtdisi kurumsal seyahat ve etkinlik yonetimi tecrubesi ve genis destinasyon bilgisiyle Turkiye'nin onde gelen isimlerindendir.
Promise Twitter