Ne Yaparız ?

Promise'in hizmet alanları nelerdir?

Promise sadece kurumsal müşterilere hizmet vermektedir. Faaliyet alanımızı, kurumsal seyahat ve etkinlik yönetimi olarak tanımlıyoruz. En genel anlatımla; Şirketlerin ihtiyaç duyduğu toplantı, etkinlik, seyahat, konaklama, ulaşım, lojistik ve vize yönetimi hizmetlerinin deneyimli ve profesyonel bir kadro tarafından en optimum maliyet, özgün, yaratıcı içerik ve yenilikçi çözümlerle sunulmasıdır. Bu çözümlerin içinde de Yurt içi ve yurt dışında toplantı, lansman, seminer, davet, saha aktivitesi, açılış ve temel atma törenleri, teşvik ve ödül gezileri, kongre ve fuar seyahatlerini sayabiliriz. Promise olarak bir çok farklı sektöre hizmet vermekteyiz.

Yurt içi etkinlik yönetimi teriminin kapsamı nedir? Ne gibi çözümler sunuyoruz?

Hekim toplantıları, bayi toplantıları, satış toplantıları, ürün lansmanları, basın toplantıları, VIP ağırlama hizmetleri, davetler, açılış seremonileri, temel atma törenleri, temalı etkinlikler, parti, piknik v.b. her türlü etkinliği yönetebilecek yetkinlik ve donanıma sahibiz. Bu etkinliklerin yönetim sürecinde; konaklama, ulaşım ve transfer yönetimi, toplantı ve akış yönetimi, sahne prodüksiyonu, üretim ve uygulamaları, ses & ışık ve görüntü yönetimi, grafik tasarım ve uygulamaları, 3D tasarım ve uygulamalar, sanatçı ve MC (sunucu) performans yönetimi, iç ve dış mekan takım aktivite uygulamaları tarihi, kültürel ve sosyal program yönetimi, LCV yönetimi gerçekleştiriyoruz.

Neden sadece kurumsal müşterilere hizmet veriyoruz?

Promise sadece kurumsal müşteriye yani "şirketlere" hizmet veriyor. Çünkü biz bireysel tatil çözümleri sunan bir turizm acentesi değiliz. Diğer bir deyişle fabrikasyon ürün ve hizmet satmıyoruz. Her sektörden farklı profilde şirkete ve onların türlü alışkanlık ve beklentilere sahip müşterilerine kişiselleştirilmiş yani "terzi işi" çözümler sunuyoruz. Daha da önemlisi müşterilerimize satış hedeflerine ulaşmada en vazgeçilmez araçlar olan, onları iş ortakları veya satış ekipleri ile buluşturabilecek etkili, farklı ve de yaratıcı seyahat ve etkinlik projeleri üretiyor ve müşterimizi harekete geçiriyoruz.

"Terzi işi" = Ismarlama çözümler mi?

Tam olarak evet! Bizler Promise'de buluşmadan önce uzun yıllar her sektörden müşterimiz ve tedarikçimiz ile orta ve büyük ölçekli kurumsal yapılar içerisinde önce güvene sonra sadakata dayalı iş birlikleri kurduk. Ancak şirketlerimizin odaklandığı faaliyet alanları, ürün portföylerinin nicelikleri, kurumsal hedef ve stratejileri gibi farklı sebeplerle müşterilerimize kimi zaman etkin bir şekilde dokunamıyor, sunduğumuz hizmetleri kişiselleştirmede yüzde yüz başarı sağlayamayabiliyorduk.

Promise'de ise durum çok farklı; müşterilerimize direkt dokunabiliyoruz, seyahat ve etkinliklerimizin uygulama sürecinde tek tek her misafirimizle ilgileniyor tabiri caizse onları şımartıyoruz. Müşterimiz de bize; yani güven duyduğu, alıştığı, beklentilerini benimsemiş kişilere sürdürülebilir bir şekilde ve direkt ulaşabiliyor. Ölçeğimiz, odağımız ve hizmet portföyümüz itibariyle kendimizi tamamıyla müşterimize ve onun beklentilerine adayabiliyoruz.

Yurt dışı seyahat ve etkinlik yönetimi hizmetlerimizin kapsamı nelerdir?

Yurt dışında hekim seyahatleri, bayi ödül ve teşvik gezileri, satış ekibi ödül ve teşvik gezileri , ürün lansmanları, kongre ve fuar gezileri, basın gezileri, temalı geziler, destinasyon danışmanlığı, yiyecek içecek danışmanlığı, tarifeli ve kiralık uçak rezervasyon yönetimi, toplantı ve akış yönetimi, tarihi, kültürel ve sosyal program yönetimi, transfer ve ulaşım yönetimi, rehberlik ve asistanlık hizmetleri kayıt ve LCV yönetimi, vize yönetimi hizmet alanlarımızı kapsamaktadır.

Seyahat ve etkinliklerin yönetim süreci nelerden oluşur?

Yurt içi ve yurt dışında düzenlenecek seyahat veya etkinliğin hedef kitlesini ve iletişim hedefini belirliyor, bu doğrultuda içerik, tema, destinasyon ve kavram önerileri sunuyoruz. Etkinliği planlıyor, yönetiyor ve sonuçlarını ölçümleyerek raporluyoruz. Etkinliğin nerede, ne zaman ve ne içerikle yapılması gerektiği konusunda danışmanlık veriyor, doğru planlama, agresif satın alma ve etkin yönetim becerilerimiz ile müşterimize zaman ve bütçe tasarrufu sağlıyor, prestij kazandırıyoruz. Aslında biz gerçek anlamda müşterilerimiz gibi düşünüp onların çıkarları için hareket ediyoruz.

Promise Twitter